Copywriting i media

Dostarczam treść, której potrzebuje Twoja marka. Zajmuję się doradztwem z zakresu kreatywnych rozwiązań e-commerce, projektuję kampanie społeczne i usprawniam model komunikacyjny.

Współpracując, zyskujesz na czasie, bo skupiam się wyłącznie na Twoich potrzebach. Twój sukces to moja satysfkacja i cel. Nie rozpraszam się na „drobnicę".

Stawiam na synergię wszystkich Twoich możliwości – marketing wielopoziomowy i zogniskowany wokół spójnego przekazu przynosi długofalowe zyski.

Przy pisaniu tekstów wykorzystuję wiedzę marketingową, socjologiczne wykształcenie i biznesowe doświadczenie. Poruszam się we wszystkich gatunkach PR: teksty promocyjne (SEO copywriting), fabularyzowane, publicystyka, spoty i hasła reklamowe.

Identyfikacja Twoich potrzeb i potencjału odbywa się podczas kameralnej burzy mózgów. Przy dużych projektach nigdy nie działam sam, bo wiem, że siła tkwi w dobrym zespole i wyborze najlepszych rozwiązań. Tylko takie otrzymasz.

Zapraszam do współpracy.


Inne usługi

Prelekcje podróżnicze i motywacyjne - oferta skierowana jest głównie do szkół, instytucji kulturalnych i organizacji turystycznych, które propagują wiedzę o innych krajach. Dla firm oferuję prelekcje motywacyjne nawiązujęce do moich najtrudniejszych wypraw.

Występowałem na wielu wydarzeniach: komercyjnych festiwalach, w tym przed wielotysięczną widownią, jak i na imprezach zamkniętych ze specjalnie sprofilowanym materiałem multimedialnym. Chętnie wspieram projekty edukacyjne.

Komentarz sportowy – kontakt z ludźmi i pasję do sportu łączę w roli spikera sportowego na imprezach biegowych. Jako biegacz i były współorganizator maratonów robię to przede wszystkim dla przyjemności. Okazjonalnie świadczę usługi jako DJ i fotograf.