Incentive Tour Leader

Przede wszystkim jestem pilotem. Zanim nim zostałem, przez trzy lata pracowałem w wiodącej agencji branży MICE. Koordynowałem wyjazdy incentive dla największych korporacji i ich kluczowych klientów, wyjeżdżałem w towarzystwie zarządów i kadr top management.

Specjalizuję się w trudnych kierunkach. Pracuję profesjonalnie, ale przede wszystkim z uśmiechem.  Dobra atmosfera jest kluczem do sukcesu.

Realizuję potrzeby trzech stron wyjazdu: agencji, klienta i uczestników. Każda z tych stron ma często inne wyobrażenie o wyjeździe. Jak to zrobić, by na końcu wszyscy byli zadowoleni? Tylko na 100% zaangażowaniu.

W mojej ocenie dobry incentive to turystyczne Champions League; jest wisienką na torcie wszystkich wyjazdów. Najtrudniejszy w sprawnej realizacji, ale i przynoszący największą satysfakcję. Ma temperament, tempo i styl, który mi odpowiada.

Nic tak też nie motywuje, jak najcieplejsze słowa od uczestników, którzy dziękują za wyjazd. I te sytuacje: obcy tydzień temu facet przytula się do mnie na misia i szczerze dziękuje. Czasem ktoś się wzrusza. Bywa, że ja również.

Dla prostego "świetna robota Łukasz, to jeden z moich najlepszych wyjazdów", warto dać z siebie wszystko.

Poznajmy się!


Incentive Consulting dla agencji eventowych

Okazjonalnie tworzę oferty. Kreuję koncepcje i służę własnymi pomysłami. Outsourcing tematyki incentive to często wygodne rozwiązanie dla agencji stricte eventowych i zasadniczo tylko do niech kieruję taką współpracę.

Śledzę nowinki ze świata nowoczesnych technologii i podróżnicze trendy. Mam własne know-how.

Znam miejsca, w których nikt jeszcze nie był z grupą i wiem, jak zachować w nich poziom incentive travel. Nigdy nie wykorzystuję autorskich rozwiązań agencji jako własnych. Nie pracuję dla docelowych klientów.

Doradzam w kwestiach rezerwacji i ustawowego obowiązku ubezpieczenia turystycznego. Pracuję transparentnie i lojalnie.

 

Wejdź na terytorium wyjazdów incentive w towarzystwie sprawdzonego pilota i zaskocz swoich klinetów.

Kompleksowość usług Twojej agencji stanie się kluczem w przetargach, a outsourcing słusznym rozwiązaniem. 

Zapraszam do współpracy.